Alle aangesloten Professionals werken zelfstandig en op eigen verantwoordelijkheid. Ze mogen het erkende logo met huidig jaartal per discipline op hun website voeren. Aan de volgende lettercode herkent u de bevoegdheden:

EX:   Experts zijn bevoegd met het Wereldspel te werken en een Individueel Diagnostisch Onderzoek bij jeugd af te nemen.

PW: Practitioner Wereldspel zijn bevoegd met het Wereldspel te werken.

JT:   De Jeugdtrainers zijn bevoegd om de LEREN LEREN Methode aan te bieden aan jeugd v.a. 8 jaar.

VT:   De Volwassenen Trainers zijn bevoegd om de training Basis Denksystemen te geven aan (jong)volwassenen en binnen bedrijven.

Klik hier en zoek op de kaart een Professional in uw regio.
Of zoek in de lijst hieronder op volgorde van plaatsnaam.

 

 

NaamEXPWJTVTSiteMail
AarlanderveenZHCharlotte Majoie HalJT
VTRtgroenehartinfo@rtgroenehart.nl
Alkmaar /Sint PancrasNHRose ZonneveldEXJTVTLeerprikkelsinfo@leerprikkels.nl
AlmereFLSabena van KooijEXJTVTPraktijk Kind Uniekinfo@praktijkkinduniek.nl
AmersfoortUtIneke van Doornik OphoffEXJT
VT
inekevandoornik@cordeoscholen.nl
AmersfoortUtNathanja BoonPWNatuur Talentmail@natuurtalent.net
AmsterdamNHBregje CoolegemEXSpeels-geleerdinfo@speels-geleerd.nl
AmsterdamNHEunice StügerEX
JT
VT
eunicestuger@hotmail.com
AmsterdamNHIlona MatlaEX
Ilona Matlainfo@ilonamatla.nl
AmsterdamNHSaskia de RuijterEXJTVTsazcoaching info@sazcoaching.nl
AmsterdamNHLoraine BarEXJTVTvkidsinfo@vkids.nl
ApeldoornGLDHeidy JansenJTLessen in Lerenheidy@lesseninleren.nl
ArnhemGLDSuzanne AartsPWSuzanne Aartspraktijk@suzanneaarts.nl
BaarloLAndrea VerlaekEXJTVTDen Ankerinfo@denanker.nl
BaexemLMien VerkoelenJTm.verkoelen@kpnmail.nl
BarendrechtZHRenate VlakJT
REVlak@wartburg.nl
BarneveldGLDWillemine BunkEXwbunk@rehobothoz.nl
BelfeldLIne LückerEXJTVTPassendlereninfo@passendleren.nl
BilthovenUTJosja MulderJTVThallo@omleren.nl
BladelNBLudo van de VenEXJTVTludovandeven@hotmail.nl
BleskensgraafZHRenate HoogendoornJTVTde Leerexpressinfo@deleerexpress.nl
BlerickLLonneke van DoornJTVTlonnekevandoorn@ziggo.nl
BlokkerNHVeronique TurfboerJT
VTLeer van Veerinfo@leervanveer.nl
BolswardFRDorine Lycklama a   NijeholtEXJT
VTBekijk het eveninfo@bekijkheteven.nu
BorneOIngrid ten DamEXJTVTWijs in Beeldingrid.ten.dam@home.nl
BreukelenUTMariette PriorJTVTSamen slim lerenpraktijk@samenslimleren.nl
BunschotenUTMarjanne Tuncer van DiermenJTVTKindercoach Marjanneinfo@kindercoachmarjanne.nl
BussumNHVera PostmusEXJTVTLeren en Groeienverapostmus@gmail.com
Cadier en KeerLEllen van LeeuwenJTVTDe Novo begeleidinginfo@denovobegeleiding.nl
CastricumNHAnnemieke HoogeboomEXJTVTWonderwijs coachinginfo@wonderwijs-coaching.nl
De BiltUTJanneke Bavelaar van MiltenburgJTVTjanneke@aai-educatie.nl
DelftZHMyra HillebrinkEXJTHet Luisterrijkinfo@het-luisterrijk.nl
Den HaagZHJoline HuijsmansEXJTVTjolinehuijsmans@hotmail.com
Den HaagZHNicolette SaeijsJTVTRaedanicolette@raeda.nu
Den HaagZHWenke AndreaeEXJTLeukerlerenlerenwenke@leukerlerenleren.nl
DiemenNHMarijke van MuijlwijkEXJTJuf 0n Wheelsmarijke@jufonwheels.nl
DinxperloGLDMoniek EbbersEXJTVTMomie Info@momie.nl
DordrechtZHJet BarendrechtEXSlimpulsinfo@slimpuls.nl
DordrechtZHGerard den HartogEXJTVTEigenwijs onderwijsinfo@eigenwijsonderwijs.nl
DordrechtZHKeet BosJTVTJij advieskeet@jij-advies.nl
DokkumFRArjen JoostemaJTVTahtgaj@gmail.com
DrachtenFRArjen JoostemaJTVTahtgaj@gmail.com
EdeGLDHanneke ReitsmaEXJTVT Praktijkextralentinfo@praktijkextralent.nl
EdeGLDJojanneke van der BoomEXjojannekevanderboom@cordeoscholen.nl
EdeGLDMieke Veenendaal HoekmanEXJTVT Rehoboth dienstverleningmveenendaal@rehobothoz.nl
EdeGLDWilma TempelmanEXwilma.tempelman@ebsderots.nl
Egmond aan den HoefNHMarieke KnolJTVTinzichtleerlingenbegeleiding@gmail.com
EindhovenNBFranny NeggersJTVTFortafidoinfo@fortafido.nl
EindhovenNBBernadette NaanJTVTLeerkracht en cobernadette@leerkrachtenco.nl
EmmenDRRia van der Werf SprengerEXJTVTriavanderwerf@gmail.com
EnkhuizenNHPatricia TigchelaarEXJTVTDandelion Coachinginfo@chillpillow.nl
EricaDRRia van der Werf SprengerEXJTVTriavanderwerf@gmail.com
GeldropNBCaroline KetelaarsPWPraktijk Geelinfo@praktijkgeel.nl
GoesZLCindy SchaierJTVTKinderpraktijk Leer het mij zelf doenleerhetmijzelfdoen@gmail.com
GoirleNBNancy BrekelmansEXJTNenceinfo@nence.nl
GoirleNBWendy van BreurdenPWDubbel Pluswendy@dubbel-plus.nl
GorinchemZHG.M.WoutersEXPraktijk Piopio@casema.nl
GoutumFRTjitske Keidel de BoerJTVTtjitske.keidel@hvhl.nl
HaarlemNHRegien PiersEXJTHeart4kidsinfo@heart4kids.nl
HaghorstNBDaniëlle WilbortsEXTop Talentbegeleidingtdanielle@top-talentbegeleiding.nl
HarderwijkGLDLotte SchoutenEXlotte_schouten@live.nl
HarderwijkGLDMieke BronsEXJTIqbusinfo@iqbus.nl
HarderwijkGLDLeila MahdadEXJTVTleila_mahdad@hotmail.com
Hardinxveld GiessendamZHGieni de FrelJT
VTgieni@live.nl
HeemskerkNHMareen GrannasJT
VTMareen.grannas@gmail.coml
HeezeNBLoes van WezelJT
VTSlim Geleerdinfo@slimgeleerd.nl
HeibloemLGoyka LamersEXJTlamerslogopedie@hotmail.com
HeibloemLKim Peters RitJTVTkpetersrit@gmail.com
HeijthuysenLIne LückerEXJTVTPassendlereninfo@passendleren.nl
HeldenLCorine LamberJTVTcorinelamber@gmail.com
HeldenLKim van BerloJTVTkimvb31@hotmail.com
HilversumNHPamela SchuurmansEXJTVTCarpeVitamCoachinginfo@carpevitamcoaching.nl
HilversumNHSheila van HornEXSheila van Horninfo@sheilavanhorn.nl
HilversumNHMaryle BultJTVTMarylepostvoor@maryle.nl
HoensbroekLRia KnobenEXJTria.knoben@mgrhanssen.nl
HoutenUTLisette de KantJTVTJouw talent in beeldinfo@jtib.nu
HoornNHCiska HagenaarsJTVTCiskahagenaarsinfo@ciskahagenaars.nl
HuizenNHEllis Wessels KessensEXKids Growlinfo@kidsgrow.nl
ItensFRJoke KristEXJT
VTinformeerhb@gmail.com
KortenhoefNHCarola PelderEXStudio WishdomInfo@studiowishdom.nl
KudelstaartNHIngrid MoespotEXJTVTingrid@hbincontact.nl
LeeuwardenFRMarrit KooistraEXJTVTmarrit.kooistra@gmail.com
LeidschendamZHKarin LagraauwEXJTVTStudio Lagraauwkarin@studiolagraauw.nl
LelystadFLAnneloes HovingEXJTVTTurn 2 Learninfo@turn2learn.nl
LelystadFLRolinka StuikJTVTEigenwijzjeinfo@eigenwijzje.nl
LemmerFROlga LenkJTVTolga@lenken.nl
LimmenNHPetri SchipperEXJTDe wijze van lerenpetri@dewijzevanleren.nl
LoosdrechtNHMariette PriorJTVTSamen slim lerenpraktijk@samenslimleren.nl
MaarsenUTMariette PriorJTVTSamen slim lerenpraktijk@samenslimleren.nl
MaaskantjeNBMarlies Daandels van HeumenEXABC prakktijk Marliesinfo@abcpraktijkmarlies.nll
MaastrichtLIKaren WeijersEXJTVTkarenweijers@gmail.com
MarknesseFLMarian MalekJTVTHoofd vol Plaatjesinfo@hoofdvolplaatjes.nl
MeldersloLMichéle Hendrix DierxEXJTStudio Bovenwijsinfo@studiobovenwijs.nl
MolenaarsgraafZHRenate HoogendoornJTVTde Leerexpresslinfo@deleerexpress.nl
NeetritterLBart van HeugtenJTVTbartvanheugten@hotmail.com
NesFLHenny NuwoltEXJTVTHennyNuwolt@hotmail.com
Nieuw BergenLYvonne NijsenEXy.nijsen@bsdefontein.nl
Nieuw VennepNHEveline BoomanJTVTeveline.booman@sopoh.nl
NieuwveenZHRenate BrandJTVTBrandnewinsightsinfo@brandnewinsights.nl
NijmegenGLDAnita van Doorn van der VlietEXJTTaalleesatelierinfo@taalleesspelatelier.nl
NijmegenGLDEmmie KraaijJTVTPraktijk Emmiecontact@praktijkemmie.com
NoordwijkZHCaroline WiebengaEXJTVTDe Beelddenkerinfo@debeelddenker.nl
NuenenNBLoes van OrsouwJTBeeldenschatloes@toev.nl
OdijkUTJolanda HalsemaEXVan Kans naar Krachtjolanda@vankansnaarkracht.nl
OnderdijkNHTrudy Ypma TurkenburgEXJTVTTrudy Ypmalinfo@trudyypma.nl
OosterhoutNBDweezil OlislagersEXJTVTSkadiinfo@skadi.nu
OssNBYvonne AartsEXJTVTHet leer punt Ossinfo@hetleerpuntoss.nl
OssNBKim HollantsJTVTk.hollants@fontys.nll
OverveenNHCorine van der GrintenEXJTVTcorine.vandergrinten@twijs.nl
PoortugaalZHJacqueline GilletEXJTVTjyg@online.nl
PurmerendNHSandy van EijsdenEXJTBureau Beeldvisieinfo@bureaubeeldvisie.nl
RidderkerkZHMarjet van NoordenneEXJTLowstercoachingmarjet@lowstercoaching.nl
RielNBMarloes BastianenEXJTVTRT praktijk Rielinfo@rtpraktijkriel.nl
RoelofarendsveenZHBrigitte LebbinkEXJTVTEigenwijs Lerenbrigitte@eigenwijsleren.nl
RoermondLKarin HilkensEXErgotherapie Roerstreek k.hilkens@ergoroerstreek.nl
RoermondLLinda Jane NieuwenboomJTVT l.nieuwenboom@gmail.com
RoosendaalNBAmanda van de ReeEX
.Kids en coachamanda@kidsencoach.com
RotterdamZHLidewij BesnardEXJTVTLidewij Besnard lidewij.besnard@gmail.com
RuinerwoldDRMirjam KokJTmirjam@vangijssel.nl
Santpoort NoordNHSusanne van KeulenJTSpijkermebijinfo@spijkermebij.nl
SchagenNHCiska de JongJTrichard-ciska@quicknet.nl
SchijndelNBManon van DintherJTVTOntwikkeltijdinfo@ontwikkeltijd.nl
SmildeDRJeanette KoenenEXJTVTJust Moveonjeanette@just-moveon.nl
Son en BreugelNBSimone de JongEXBij SimoneSimone@bij-Simone.nl
StevensweertLGoyka LamersEXJTlamerslogopedie@hotmail.com
St MichielsgestelNBMarije DrokEXJTVTmarijedrok@gmail.com
SurhuisterveenFLEsther Ploegh van der ZwaagEXJTVTevploegh@gmail.com
TerneuzenZLMeredith HoelenJTVTjmahoelen@gmail.com
TeteringenNBJoke HuijsmansEXJTVTjoke.huijsmans@hotmail.com
TilburgNBMarita van den HoutEXBeren van jouw weginfo@berenvanjouwweg.nl
TilburgNBDanielle van LoonJTVTdw.v.loon@markland.nl
TuitjehornNHMonique LeijenEXBij Hoogbegaafd info@blijhoogbegaafd.nl
UitgeestNHSaskia de RuijterEXJTVTsazcoaching info@sazcoaching.nl
UtrechtUTLonneke FriethoffJTVTLonk Coachinginfo@lonkcoaching.nl
UtrechtUtGeeske KoldijkPWBeeldenrijkgeeske@beeldenrijk.nl
Valkenburg aan de GeulLIKathinka de Crom SchaapJTVTBijles Heuvellandlinfo@bijlesheuvelland.nl
VeenNBKorien BrouwerEXJTVTBrouwer Talenbegeleidingkorienbrouwer@gmail.com
VeenendaalUTNathalie de HeerEXJTVTRefilled-Coachinginfo@refilled-coaching.nl
VeldhovbenNBCarly ZenhorstJTVTcarlyzenhorst@hotmail.com
VeldhovbenNBTineke van KemenadeJTVTtineke@sanderke.nl
VelpGLDMarieke van VeldhuijsenPWKinderpraktijk ikinfo@kinderpraktijkik.nll
Velsen NoordNHBarbara LiebJTVTblieb@stmichaelcollege.nl
VolkelNBMarjelle van der LochtJTPraktijk voor Remedial Teaching Volkelinfo@rtpraktijkvolkel.nl
VenloLDorien EvansJTVTd.smeets@rocgilde.nl
VenloLAnita VercoulenJTVTanitavercoulen@gmail.com
VenloLIne LückerEXJTVTPassendlereninfo@passendleren.nl
VoorburgZHVeronique SwillensEXJTVTSterk in hoogbegaafdheidveronique@sterkinhoogbegaafdheid.nl
VoorhoutZHArjanne VesterEXJTarjannevester@hotmail.com
WaddinxveenZHElske van LeeuwenEXJTVTleeuwenvan.elske@gmail.com
WageningenGLDHanneke PostEXJTVTDe Denhanneke@de-den.nl
WarnsveldGLDAnnet Semmekrot AkkerEXa.semmekrot@gelderveste.nl
WeertLGea WeitenbergJT gea@you-next.nl
Wijk & AalburgNBGerda SchramJTStudieRondgerda@studierond.nl
WinterswijkGLDRutger de VriesEXJTVTIk zie het andersinfo@ikziehetanders.nl
WoerdenUTRia MoonsJTRia Moons Remedial Teacherria.moons@outlook.com
ZaandijkNHHedwig AppelsEXJTVTOogappelshedwig@oogappels.nu
ZoetermeerZHRuth KoeimanEXJTVTercefka@hotmail.com
ZoetermeerZHMers BosEXJTVTLeerling leert lereninfo@leerlingleertleren.nl
ZuidlarenDRMariette DijkstraEXBiqkelsmariette@biqkels.nl
ZuidveenOvJolanda van de GlindEXjbvandeglind@kpnmail.nl
BUITEN NEDERLAND
Halle ZoerselBelgiëGriet MeeussenJTVT
Wijsergriet.meeussen@skynet.be
KralendijkBonaireSandy van EijsdenEXJTBureau Beeldvisieinfo@bureaubeeldvisie.nl
Calgary, AlbertaCanadaJanneke FrankPWWestmountcharterjannekefrank@shaw.ca
Calgary, AlbertaCanadaSusan PicardPWsusanpicard@gmail.com
Calgary, AlbertaCanadaMelissa WolseyPWmwolsey@gmail.com
Hong KongChinaJosephina Anna HoPWjo@gifted.hk
WillemstadCuracaoRuth KoeimanEXJTVTercefka@hotmail.com
DalmoseDenmarkGrith TschornPWgrith@grith-tschorn.dk
DalmoseDenmarkJohnnie RasmussenPWjohnnie@bruusrasmussen.dk
DalmoseDenmarkSigrid DahlstrømPWsigrid@gifted-institute.com
København KDenmarkStine Borbye EdelvangPWstine@Gifted-Institute.com
ToftlindDenmarkJacob Andreas Detlefsen RavnPWjacobravn89@gmail.com
SandnesNoorwegenErika Amalie Egeland SomaPWamaliesoma@outlook.com
AtheneGreeceDanae DeligeorgePWDanaedeligeorgesdanaekd@gmail.com
Bussy Varache 87120 EymoutiersFranceMadelon VermeulenEXJT
VT
Buiten de lijntjesinfo@buitendelijntjes.nu
TarquiniaItalyNaomi A WoodsPWNaomi.woods@icloud.com
Denver -ColoradoUSAMarkus HuntPWThe Loganschoolmarkus.hunt@theloganschool.org
Denver  -ColoradoUSABecky GodecPWThe Loganschoolbecky.godec@theloganschool.org
Granada Hills Los AngelesUSALinda Powers LevitonPWGiftedandcreativecounselinglinda@leviton.org
Steamboat Springs ColoradoUSATina HarlowPWGuidingbrighttina@guidingbright.com
Portola Valley CaliforniaUSAAnne BeneventiPWChildrenevolvingchildrenenolving@gmail.com
Olympia FloridaUSABarbara HuttonPWNovaschoolbhutton@novaschool.org
Long Grove IllinoisUSAMichele KanePWNeium-kane@neiu.edu
Berkeley CalifornieUSASusan DanielsPWSummitcenterdrsusandaniels@summitcenter.us
Denver ColoradoUSALinda SilvermanPWGifteddevelopmentgiftedness101@gmail.com
DurhamUSAMira HalpertPW3D learnermira@3dlearner.com
DallasUSALin Lim GohPWlin.lim-goh@quarkcollaboration.org
San JoseUSARachel BagnaniPWRachel.Bagnani@tessellations.school
Redwood CityUSASusan StanatPWSusan.Stanat@tessellations.school
Translate »