Alle hieronder vermelde trainers werken zelfstandig en op eigen verantwoordelijkheid.

Op dit kaartje ziet u waar onze trainers zich bevinden

Locatie   Naam Site Mail
Aarlanderveen ZH Charlotte Majoie Hal Rtgroenehart info@rtgroenehart.nl
Almere FL Marjolein Moonen Zo kan je leren info@zokanjeleren.nl
Amersfoort Ut Jeanette Koenen Just-Moveon jeanette@just-moveon.nl
Amersfoort Ut Marianne Bastianen Gavegave m.bastianen@gavegave.nl
Amsterdam NH Martie Timmermans   martietimmermans@gmail.com
Amsterdam NH Trudy Ypma Turkenburg Holos info@holos.nu
Amsterdam NH Saskia de Ruijter Cpvlinder cpvlinder@gmail.com
Amsterdam NH Loraine Bar virtuouskids.nl loraine@virtuouskids.nl
Baarlo L Andrea Verlaek Denanker info@denanker.nl
Belfeld L Ine Lüker Passendleren info@passendleren.nl
Bergen op Zoom NB Christel Raats Bureau cic christel@bureaucic.nl
Best NB Petra van den Hurk Damoiseaux   petrahurk@hotmail.com
Blericum NB Kristel Heijmans   kristel-heijmans@hotmail.com
Blokker NH Veronique Turfboer Leer van Veer info@leervanveer.nl
Bussum NH Vera Postmus   verapostmus@gmail.com
Broek op Langedijk NH Suzanne Koster Leering Beterlerenleren info@beterlerenleren.nu
Buitenpost Gr Tineke Nieuwennhuis   tnieuwenhuis26@gmail.com
Bussum NH Vera Postmus   verapostmus@gmail.com
Castricum NH Anita Breetvelt Boots Tis-ok info@tis-oke.nl
Castricum NH Annemieke Hoogeboom Wonderwijs-coaching Info@wonderwijs-coaching.nl
Den Haag ZH Joline Huijsmans   jolinehuijsmans@hotmail.com
Deventer O Marita Klijn Velderman Profi leer marita@profi-leer.nl
Dinxperlo Gld Moniek Ebbers   m.ebbers@skbg.nl
Dongen NB Mary Peters Leijten   mary.peters@xpectprimair.nl
Dordrecht ZH Keet Bos Jij advies keet@jij-advies.nl
Dordrecht ZH Gerard den Hartog Schalken Eigenwijs onderwijs info@eigenwijsonderwijs.nl
Ede Gld Hanneke Reitsma Praktijkextralent info@praktijkextralent.nl
Eindhoven NB Franny Neggers Fortafido info@fortafido.nl
Eindhoven NB Bernadette Naan Leerkracht en co bernadette@leerkrachtenco.nl
Hardinxveld Giessendam ZH Giene de Frel   gieni@live.nl
Haarlem NH Inge Cornelisse Elsinga Lotus-Kindercoaching inge@lotus-kindercoaching.nl
Haarlem NH Mirella Flinterman   mirella@studerenzonderstress.com
Heeze NB Loes Wezel Slim geleerd info@slimgeleerd.nl
Hengelo Gld Dianne Garsen Talent en tijd info@talententijd.nl
Hengelo O Ingrid ten Dam   ingrid.ten.dam@home.nl
Hilversum NH Ingrid Schouten In-sigt Ingrid.Schouten@In-Sigt.com
Hilversum NH Pamela Schuurmans CarpeVitamCoaching info@carpevitamcoaching.nl
Houten Ut Lisette de Kant Jouw talent in beeld info@jtib.nl
Kerkrade L Roland A.C. Willems Groeien en Bloeien groeienenbloeien@hotmail.com
Melick L Mariëlle Wilms kr8lokaal info@kr8lokaal.nl
Midden Beemster NH Esther Boonstra Praktijk Abracadabra info@praktijkabracadabra.nl
Molenaarsgraaf ZH Renate Hoogendoorn   renate.hoogendoorn2089@gmail.com 
Nieuw-Lekkerland ZH Lineke van Oostrum Juf in beeld lineke@jufinbeeld.nl
Nieuw Vennep ZH Annuska Heisterkamp  Bos Ik en Beeld ikenbeeld@kpnmail.nl
Nieuwleusen O Carolien Boerman   carolienboerman@hotmail.com
Nijmegen Gld Anita van Doorn van der Vliet Taalleesatelier info@taalleesspelatelier.nl
Noordeloos ZH Jolanda Thielen Kziejezo info@kziejezo.nl
Noordwijk ZH Caroline Wiebenga De Beelddenker info@debeelddenker.nl
Obdam NH Judith Bouwmeester   judithbouwmeester@gmail.com
Onderdijk NH Trudy Ypma Turkenburg Holos info@holos.nu
Ooselbeers NB Marjolein van Kuringen Bij Marjolein kom@bij-marjolein.nl
Oss NB Yvonne Aarts Het leer punt Oss info@hetleerpuntoss.nl
Portugaal ZH Jacqueline Gillet   jyg@online.nl
Riel NB Marloes Bastianen RT praktijk Riel info@rtpraktijkriel.nl
Roelofarendsveen ZH Brigitte Lebbink Eigenwijs Leren brigitte@eigenwijsleren.nl
Rotterdam ZH Lidewij Besnard Whole Brain Learning lidewij@wholebrainlearning.nl
Sint Pancras NH Rose Zonneveld Leerprikkels info@leerprikkels.nl
Terwolde Gld Madelène Schippers Voorbeeldig leren madelene@voorbeeldigleren.nl
Teteringen NB Joke Huijsmans   joke.huijsmans@hotmail.com
Uithoorn NH Jantien Roël Wegwijscc contact@wegwijscc.nl
Uitgeest NH Saskia de Ruijter Cpvlinder cpvlinder@gmail.com
Venlo L Hilde Croonen Leer het leren leer-hetleren@ziggo.nl
Velserbroek NH Dineke van der Wal Onderwijs ondersteuning dinekevanderwal@onderwijs-ondersteuning.nl  
Velsen NH Liannne Ruurda   lianneruurda@hotmail.com  
Veldhoven NB Dineke van der Wal   dinekevanderwal@onderwijs-ondersteuning.nl
Voorburg ZH Veronique Swillens Sterk in hoogbegaafdheid veronique@sterkinhoogbegaafdheid.nl
Wageningen Gld Hanneke Post De-Den hanneke@de-den.nl
Wierden O Anouk Stam Ontwikkelinginbeeld info@ontwikkelinginbeeld.nl
Winkel NH Marion van de Coolwijk Kind in Beeld info@kindinbeeld.nl
Winterswijk Gld Rutger de Vries Ik zie het anders info@ikziehetanders.nl
Zoetermeer ZH Ruth Koeiman   ercefka@hotmail.com
Zwolle O Albertine Sjollema   albertinesjollema@gmail.com
Zwolle O Carolien de Koning   info@bureaukroon.nl
         
    BUITEN NEDERLAND    
Kuringen België B An  Deroey Duizendpoot-hasselt an@duizendpoot-hasselt.be