Alle hieronder vermelde trainers werken zelfstandig en op eigen verantwoordelijkheid.
Op dit kaartje
ziet u waar onze trainers zich bevinden

 
Locatie Naam Site Mail
Alkmaar NH Carla Conijn Leer met plezier beelddenker@live.nl
Alkmaar NH Henk van der Wal Asaris info@asaris.nl
Alkmaar NH Laetitia Kavelaars lmt.kavelaars@gmail.com
Amersfoort Ut Jeanette Koenen Just-Moveon jeanette@just-moveon.nl
Amsterdam NH Trudy Ypma Turkenburg Holos info@holos.nu
Amsterdam NH Saskia de Ruijter Cpvlinder cpvlinder@gmail.com
Bergen NH NH Gerrie Moot Mootivatie info@mootivatie.nl
Burgh Haamstede Zl Laura Bom Krachtgericht info@krachtgericht.nl
Bussum NH Vera Postmus verapostmus@gmail.com
Castricum NH Anita Breetvelt Boots Tis-ok info@tis-oke.nl
Den Haag ZH Joline Huijsmans jolinehuijsmans@hotmail.com
Doetinchem Gld Ria Dehing Ik kan het info@ikkanhet.net
Dordrecht ZH Esther Blazer e.blazer@live.nl
Eemnes Ut Esther van Grootel Unieke Wijze info@uniekewijze.nl
Eerbeek Gld Patricia Ritsema van Eck Denk30 patriciarits@denk30.nl
Enschede O Karin Bogaarts-Ros Dichter bij taal info@dichterbijtaal.nl
Haarlem NH Madelène Schippers Voorbeeldig leren madelene@voorbeeldigleren.nl
Hilversum NH Ingrid Schouten In-sigt Ingrid.Schouten@In-Sigt.com
Houten Ut Lisette de Kant Jouw talent in beeld info@jtib.nl
Houten Ut Nicolette Deetman van Donselaar Donsult donsutl@live.nl
Kerkrade L Roland A.C. Willems Groeien en Bloeien groeienenbloeien@hotmail.com
Kolderveen DR Baukje Huijsse Schoolwerck info@schoolwerck.nl
Krimpen aan den IJssel ZH Esther Blazer e.blazer@live.nl
Leiden ZH Lara van Beek Praktijk Halona Imala laravanbeekgs@gmail.com
Leiden ZH Thijs van Beek thijs.vanbeek@gmail.com
Lithoijen Nb Petra Belgraver petra.belgraver@gmail.com
Melick L Mariëlle Wilms kr8lokaal info@kr8lokaal.nl
Naarden NH Lidewij Besnard Whole Brain Learning lidewij@wholebrainlearning.nl
Nieuw Vennep NH Annuska Heisterkamp Bos ik & beeld ikenbeeld@kpnmail.nl
Nijmegen Gld Ria Dehing Ik kan het info@ikkanhet.net
Noordwijk ZH Caroline Wiebenga De Beelddenker info@debeelddenker.nl
Roelofarendsveen ZH Brigitte Lebbink Eigenwijs Leren info@eigenwijsleren.nl
Schijndel NB Manon van Dinther Praktijk Vaardig info@praktijkvaardig.nl
Sint Pancras NH Rose Zonneveld Leerprikkels info@leerprikkels.nl
Tuitjenhorn NH Annemieke Hoogeboom Wonderwijs-coaching Info@wonderwijs-coaching.nl
Uithoorn NH Jantien Roël Wegwijscc contact@wegwijscc.nl
Uitgeest NH Saskia de Ruijter Cpvlinder cpvlinder@gmail.com
Utrecht Ut Esther Wink Twinckel esther@twinckel.nl
Volendam NH Linda Tol aabbcc info@aabbcc.nl
Wageningen Gld Hanneke Post De-Den hanneke@de-den.nl
Weert L Gea Smolenaers gsmolenaers@home.nl
Winkel NH Marion van de Coolwijk Kind in Beeld info@kindinbeeld.nl
Winterswijk Gld Rutger de Vries Ik zie het anders info@ikziehetanders.nl
Z.O.-Beemster NH Gerrie A.Heijerman gheijerman@planet.nl
Zoeterwoude ZH Ans van der Hulst ansvanderhulst@ziggo.nl
Zwaagdijk  West NH Jolanda de Jong Beeld denk Paleis jolanda@beelddenkpaleis.nl
Zwolle Ov Carolien de Koning Bureau Kroon info@bureaukroon.nl